Helena Malá
"Od obezity k anorexii je len krôčik"


Helena: Vítam vás, drahí moji!

Dnes sa budeme rozprávať o tom, kam nás môže doviesť snaha zbaviť sa nadbytočného tuku.

Helena: Len nedávno sme sa v našej relácii rozprávali s profesorom dietológie Evgenom Vyšeckým o novom prípravku na chudnutie Lives Pectin. Žiaľ, niektoré z odporúčaní poskytnutých počas rozhovoru naším diváčkam, neboli správne používané, čo malo negatívne následky, a preto sa im dnes budeme viac venovať.

Helena: Ako ste už asi dovtípili, reč bude o tom ako sa vyhnúť anorexii pri používaní koncentrát Lives Pectin. A dnes nám poradí lekár a dietológ Dušan Šubin.

MUDr. Šubin: Zvyčajne sa za príčinu anorexie považujú práve úmorné diéty, ktoré mladé ženy podstupojú v snahe schudnúť. Ale ako sa ukázalo, nie je to jediná príčina.

Helena: A aké sú ďalšie príčiny tejto strašnej diagnózy?

MUDr. Šubin: Ako už viete, len pár mesiacov po našom programe o Lives Pectin, k nám začali prichádzať sťažnosti od príliš chudých žien, ktoré už nevedeli, čo majú so svojím vysileným telom robiť.


Fotka jednej z mladých žien, ktoré sa na nás obrátili po odvysielaní programu o Lives Pectin

MUDr. Šubin: Ide o to, že Lives Pectin je najefektívnejší prírodný spaľovač, ktorý v súčasnosti v dietológii existuje.

Čo sa tu udialo je, že ženy, ktoré sa dostali až k anorexii a brali Lives Pectin, sa naviac rozhodli držať aj diétu, aby tak zosilnili efekt chudnutia. A napokon sa tak aj stalo.
Výsledkom je, že ženy, ktoré vážili 100 - 120kg sa za 60 dní zmenili na 30 kg anorexičky!

Helena: Je veľmi smutné počúvať, ako si tieto ženy uškodili týmto efektívnym produktom. Ale aj tak sa opýtam, vďaka čomu má takýto zarážajúci efekt?

MUDr. Šubin: To je veľmi dobrá otázka? A chcel by som ju podrobnejšie rozobrať.

Tento okamžitý efekt sa dosahuje vďaka kombinácii výlučne prírodných komponentov, ktoré sú už v dietológii dávno známe svojou efektívnosťou.

Lives Pectin je vyrobený podľa európskych noriem a schválený Hygienickou kontrolou na úrovni potravinárskych produktov a liečiv.

Lives Pectin aktivuje proces štiepenia tukkových buniek, zrýchľuje metabolizmus, znižuje apetít a zmierňuje chuť na sladké, zlepšuje trávenie, očisťuje organizmus od škodlivých látok a toxínov, zbavuje vás prebytočných tekutín a blokuje opätovné ukladanie tukových zásob. Vďaka tomu človek chudne aj bez diét a fyzického zaťaženia.

Helena: Vlastnosti tohoto doplnku výživy sú skutočne ohromujúce. Ale, podľa vás, kde sa tu skrýva nebezpečenstvo pre naše diváčky?

MUDr. Šubin: Ako sme sa o tom už presvedčili: hlavným nebezpečenstvom sú diéty. Ak používate Lives Pectin, netreba už držať diéty, tukové usadeniny budú aj tak miznúť. Organizmus potrebuje výživné zložky, ktoré sa nachádzajú v potrave.

Ďalším problémom je, že keď sa chudne tak ľahko a rýchlo, veľa žien na to nie je pripravených. Vždy sa im zdalo, že zhodili málo, veď predtým to nikdy nešlo tak rýchlo. Ale prídu na to, bohužiaľ, príliš neskoro.

50kg
40kg
30kg

Natália má anorexiu. Vôbec si nevšimla, ako zhodila 20 kg. Podľa jej vyjadrenia, schudla za 17 dní!

Helena: Dušan, úplne s vami súhlasím, s týmto problémom sa dnes stretáva mnoho silnejších žien. Ale čo by ste chceli poradiť naším diváčkam, ako sa majú chrániť?

MUDr. Šubin: Podľa mňa bude v tomto prípade najefektívnejšie stanoviť si cieľ: rozhodnúť sa koľko chcete schudnúť. Napríklad ak vážite 80kg, ale máte vytúžených 55 kg, na dosiahnutie tejto váhy budete potrebovať 3 týždňovú kúre Lives Pectin, ale nie dlhšie. Takže doplnok budete užívať mesiac, jesť budete čo chcete, a keď sa váha dostana na hranicu 55 kg - prestanete užívať doplnok výživy. Takto dosiahnete svoj cieľ a nepreženiete to.

MUDr. Šubin: Môžete, dokonca by ste sa mali, stravovať tak ako obyčajne - pestrá strava v takom množstve aby ste nepociťovali žiadne nepohodlie spôsobené hladom. Z doplnkom výživy Lives Pectin schudnete v každom prípade, diéty nie je treba.

Helena: Máme informácie, že na trhu sú už dostupné napodobeniny. Dušan, kde sa dá zakúpiť originálny Lives Pectin a ako sa dá vyhnúť týmto napodobeninám?

MUDr. Šubin: Lives Pectin na Slovensku prešiel certifikáciou, a najbezpečnejší spôsob ako si ho zabezpečiť, pokiaľ ešte nie je dostupný v lekárňach, je objednať si ho cez webstránku oficiálneho doávateľa. Garantuje sa tak kvalita a vyhnete sa podvrhom.

Koncentrát na chudnutie Lives Pectin

Helena: Na záver nášho rozhovoru by som vám chcela popriať pevné zdravie, a pamätajte si, že vďaka modernej medicíne sa dnes mnohé problémy riešia oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Práve Lives Pectin je toho príkladom.

A tí, ktorý chcete schudnúť, zapamätajte si dva základné príncípy. Prvý - ak chcete schudnúť, nemusíte hladovať! A druhý - ak chcete schudnúť, berte Lives Pectin! Žite zdravo!

objednávku


Komentáre: (47/47)

Svoje názory môžete posielať na Webstránku Lives Pectin a my ich tu opublikujeme!
Ľudmila (Bratislava)
Relácia Heleny Malej je znova k veci. Vždy len rady čo stoja zato! Od skončenia mojej kúry s Lives Pectin prešlo už 2 týždne. Zbavila som sa 22 kíl!! Váha sa udržuje na úrovni 48 kg a nezvyšuje sa. Som vám tak vďačná! Chudnutie bez odopierania si je úžasné!Bábika s motorovou pílou (Trstená)
Úplen súhlasím! Super prostriedok na chudnutie! A ak náhodou neviete ako sa uržať na uzde - staňte si ráno na váhu - a hľaď ho, tam mínus 1-2 kg!
Katarína O (Trenčín)
Je to prírodný produkt? Mám cukrovku a alergiu na rôzne liečivá, dokonca aj antibiotiká, ale fakt chcem schudnúť!
Helena Malá, moderátorka (Bratislava)
Jedna z mojích pacientok má tiež diabetes. Predpísala som jej Lives Pectin na jeden mesiac. Podarilo sa jej schudnúť 19 kíl. Nenastali žiadne komplikácie, práve naopak, cukor sa jej dokonca znížil.Je to spojené priamo so stratou váhy.Elena (Košice)
Už dávno snívam o tom, že schudnem... o týchto rozpustných tabletách som sa dozvedela pred 3 mesiacmi, ale z nejakého dôvodu som si ich neobjednala, až kým ma nepresvedčila moja mama. Vôbec to nie je až tak drahé! Teraz chudneme spolu s mamou. Mimochodom, jej sa darí lepšie ako mne!
Saška Smirnová (Banská Bystrica)
Som veľmi rada, že som pozerala tento program Malej. Objednávam si koncentrát Lives Pectin, a už konečne začnem chudnúť!
Katka (Lučenec)
Tiež som skúšala Lives Pectin a môžem vám povedať, že zachránil moju rodinu a manželstvo! Priam zázrak! Muž sa na mňa znova pozerá ako na ženu, a cítim sa oveľa sebavedomejšie, a najmä ľahšie! )))ŽiarivéSlniečko (Zvolen)
Balíček s Lives Pectin som už dostala! Ďakujem za vaše názory o týchto tabletách, motivovali ma začať chudnúť, a konečne sa zbaviť tých faldíkov. Sľubujem, že vám dám vedieť o výsledkoch!!
Alica Hrabská (Hnúšťa)
Som neskutočne rada, že som som si pozrela túto časť "Ži zdravo". Na schudnutie som toho skúsila už strašne veľa, al ežiaľ výsledky sú ďaleko od mojích očakávaní. Som vysoká 162 cm a vážim staršných 105kg. Je to proste tragédia! Chcem schudnúť na 35 kg. Veľmi dúfam, že sa mi to podarí s týmito rozpustnými tabletami. Teší ma, že je to prírodný produkt.
Alena (Dudince)
Balíček s Lives Pectin som dostala včera, až po dvoch týždňoch,a le čo mám povedať - Slovenská pošta! Operátor, ktorý mi volal na upresnenie objednávky, ma upozornil, že dodanie môže chvíľu trvať, ale všetko prišlo, oznámili to smskou z obchodu, a hneď som si po to skočila na poštu a od dnes začnem zhadzovať extra kilečká)) Veď koľko to mám odkladať... V podstate tiež chudnem! Ďakujem Helene za dobrý program a za odkaz na webstránku, aspoň ju nemusím hľadať!
Valentína (Trenčín)
Ďakujem Elene Malej, pánovi Evgenovi a samozrejme aj tvorcom Lives Pectin. Extra tuk skutočne zmizol pomerne rýchlo, ale hlavné je, že sa nevrátil! Je to proste zázrak, už som tento prípravok odporúčala aj kamarátkam, lebo od tých svojích hladoviek za chvíľu začnú odpadávať) Mimochodom, o Lives Pectin robili repertáž už aj na JOJke.Mária (Ivanka pri Dunaji)
Skúsila som Lives Pectin a moje výsledky za 5 týždňov sú mínus 18,5 kg!!! Nikdy by som tomu neverila, ak by sa mi to nestalo. Skutočne to funguje! Ďakujem všetkým, čo pomáhajú rozširovať informácie o tomto produkte. Veď pre mnohých je táto informácia veľmi aktuálna!Objednala som si ešte jednu kúru))Helena Malá, moderátorka (Bratislava)
Valentína a Mária, veľmi výrazne ste schudli. Oporúčam vám konzultáciu s lekárom.
Svetlana (Michalovce)
Och aké výsedky! Aj ja si to idem objednať. Včera som sa postavila na váhu a zhrozila som sa...
Irina (Martin)
Objednala som si dve balenia Lives Pectin! Pre seba aj kamarátku. Je to vynikajúci spôsob chudnutia, len za pol mesiaca sa mi podarilo schudnúť 12 kg. Huráááá, je to moje najsladšie víťazstvo!!!Som taká hrdá!!! A aby som odpovedala na otázky vyššie... PRÍPRAVOK JE BEZPEČNÝ! Mám alergiu na niekoľko látok, ale nemala som žiadnu reakciu!Natália (Rožňava)
Môžem potvrdiť, že to funguje. Moja kamarátka tiež chudla s Lives Pectin a musím povedať, že dosť úspešne, len za mesiac schudla 19 kíl! Robí to silný dojem!
Inga (Komárno)
Ďakujem všetkým za fotky, teraz si už určite objednám kúru a začnem ju aj používať, už nemám strach ) Od zajtra mám nový život! )))
Anna (Viesky)
Lives Pectin je proste zázrak! Za mesiac som schudla 17,5 kg! Bez diét! Teraz to je môj najvernejší priateľ, veď som vďaka tomu opeknela!Vika (Bratislava)
Skutočne dobrý produklt! Overené! A môžem potvrdiť - je chutný a chudne sa od neho!
Marína (Žilina)
To je teda výkon! Ak to správne chápem, stačí len brať Lives Pectin? A nedržať žiadne diéty?
Helena Malá, moderátorka (Bratislava)
Marína, správne ste to pochopili, s Lives Pectin nemusíte hladovať, po ktorom sa vám nahromadí ešte viac tuku. S týmto produktom sa vam podarí udržať si novú váhu - už ich znova nepriberiete. Tento výsledok nám poslal a čitateľka z Estónska:Katarína Dobríková (Bratislava)
Od dňa, keď som dostala Lives Pectin na pošte prešlo 22 dní. Schudla som 27,3 kg. Začala som s váhou 93 kg, teraz mám 65,7. Strašne sa mi páči ako sa teraz cítim a vyzerám. Odporúčam to všetkým, ktorým sa nedarí schudnúť!Jana Zimmermanová (Presov)
Kriticky potrebujem schudúť len 14 kg. Súdia podľa odozvy, mám aj reálnu šancu. Chcem si to objednať a začať brať Lives Pectin podľa rád Heleny Malej. Je veľmi sympatické, že je to prírodný produkt, a že sa dá chudnúť aj bez diét! Prosím vás, poprajte mi veľa šťastia, bude mi ho treba.
Naďa Ivašenková (Dudnic)
Ahojte všetci, ja som tiež schudla s pomiocou Lives Pectin. Ešte pred rokom mi ho priviezla sestra z Ruska, vtedy sa u nás ešte nedal dostať. A poviem vám pravdu - o takom výsledku som ani nesnívala! Myslela som, že sú to len hlúposti, a nechcela som s tým začínať, ale sestra ma prehovorila nech to skúsim. Keď som ich začala brať, musela som takmer bežať do obchodu a zadovážiť si novú garderóbu, začali zo mňa padať nohavice ))))) Za pol mesiaca som schudla približne 13 kg ( zo 67 na 54)!!!!!! Teraz mám stabilnú váhu, ktorá sa nemení!!! Nedá sa ani povedať aká som šťastná!! :)) Všetkým to odporúčam skúsiť! Aspoňna dva týždne, a sami uvidíte výsledky!Oľa Konečná (Košice)
Chcela by som vjadiť nesmiernu vďaku Helene Malej (pre mňa najlepšej moderátorke programov o zdraví) a ďalším ľudom, ktorý písali o Lives Pectin. Táto časť "Žiť zdravo!" určite skutočne pomohla dievčatám, ktoré sa chcú zbavižť prebytočných kíl! Mám 33 rokov a kvôli svojej hmotnosti som mala veľa problémov. ťažko sa mi vstávalo, rýchlo som sa zadýchala, boleli ma nohy a chrbtica. Rýchlo som sa unavila, stále som bola akási zvädnutá... Ale vždy som vedela, že je to kvôli mojej váhe! Keď som videlala tento program, dlho som nad tým neuvažovala a objednala som si Lives Pectin a skúsiť to na sebe. A výsledky predčili všetky moje očakávania! Teraz vážim 62 kg, ale dovtedy to bolo 93 kg! Za dva mesiace som zhodila 31 kg! Teraz mám doslova krídla, cítim sa tak ľahko, cítim sa výborne a omladla som asi o 10 rokov! Už nie som zadýchaná, stratili sa bolesti chrbtice a končatín, celkovo sa cítim oveľa lepšie! S pozdravom, Oľa Konečná.objednávku