Krása a zdravie

Dietológovia varuju pred nebezpecenstvom!

Pri všetkých, kto chcel schudnúť, bolo zaznamenané výrazné zníženie hmotnosti až o 10 kilogramov za týždeň. Niektorí z nich prišli o 30 až 35 kíl váhy za mesiac. A aj keď sa to ľuďom zo začiatku páčilo, tak je to po chvíli začalo desiť. Ľudia na diéte stratili kontrolu nad svojimi stravovacími návykmi - cieľavedome používali potraviny s vysokým obsahom kalorii, ale neboli schopní priberať na váhe ani jeden gram. Dokonca aj po návrate do bežnej stravy, ženy aj naďalej chudli namiesto toho aby priberali na váhe.

Boli dopytované tisíce ľudí, ktorí príliš rýchlo a silno stratili na váhe pomocou Lives Pectin.

Žiadne nezvyčajné príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo slabosť po použití Lives Pectin nikdy neboli pozorované.

Nezávislé laboratórium uskutočnilo štúdiu a vydalo svoje stanovisko:

"Lives Pectin (Jablkový pektín) vo svojom zložení nie je jedovatá, je netoxická a nepredstavuje riziko pre ľudské zdravie. V 30 kusoch priemernej veľkosti sa nachádza denná dávka lipoovej kyseliny, ktorá je zodpovedná za rovnováhu tuku v ľudskom tele. Pri užití takéhoto množstva Lives Pectin budete strácať na váhe asi do 3 až 5 kg týždenne, bez toho aby došlo k poškodeniu zdravia. Avšak, prekročenie odporúčaných dávok môže vážne ovplyvniť zdravie. "

Prieskum medzi užívateľmi, ktorí zhodili veľké množstvo váhy v krátkom časovom období potvrdil, že všetky dievčatá porušili odporúčanú dávku, a používali Lives asi 3-5 krát viac, než bolo stanovené normou! A preto strácali váhu oveľa rýchlejšie a to až 7-12 kilogramov týždenne. Pri takých výsledkoch, pre mnohých bolo ťažké sa zastaviť, a ako výsledok - náhla strata váhy.

Ústav výživy RAMN varuje - príliš rýchla strata hmotnosti vedie k vážnym zdravotným problémom!

Odkaz na certifikovaných dodávateľov:

http://najlepsie-chudnutie.com/

Buďte opatrní - schudnúť pomocou Lives Pectin je ľahké, ale nezabudnite na maximálnu dennú dávku, ktorou sa neodporúča prekračovať - 250ml!

Postarajte sa o svoje zdravie!


Komentár (47/47)

Prečítajte si recenzie k tomuto článku: "Lekári varujú pred nebezpečenstvom!"
Klaudie77
Je pravda, že Lives Pectin mení ľudí v anorektikov? Vedela som, že je možné z nej silne schudnúť, ale nie toľko predsa!
Almira
Chudinky ženy (((anorexia je hrozná choroba (((
Grossi
Moja priateľka je fanynka hubnuti. Čo len neskúsila! Najrôznejšie diéty, kúzelné čaje, Dr. Nona a podobné kraviny. Lives Pectin ju vraj odporučil jej doktor. Ihneď varoval, že pri jej váhe nesmie brať viac ako 200ml za deň, inakšie, ju čaká trest smrti! Začala chudnúť pred očami. Vďaka bohu, že lekári zasiahli včas, než úplne ochorela. Dievčatá, šetrite si svoje zdravie, nezabudnite, že ešte budete rodiť! Tu sú fotky mojej kamarátky
Eljalja
Je len treba dokázať zastaviť sa včas. Zo svojej skúsenosti to poznám, zhodila som 10 kíl, ale chcela som viac a viac, hrozne to stimuluje! Ďalej som zhodila 16kg, potom som chcela ešte 5, ale manžel mi to zakázal a povedal, že chudý mop nepotrebuje. Viete, ako som mu teraz mu vďačná!
Synny
Tiež som pila Lives Pectin a vedela som o nebezpečenstve. Veď to je jediný najsilnejší spaľovač tuku, najvýznamnejšie na svete! Som prekvapená, že v dnešnej dobe, aby som bola úprimná, je niekto, kto o tom nevie
Zoya
Ale ako to môžeš vedieť, keď sme obklopení samými podvodníkmi ???
Anna123
Môžete objednávať na oficiálnych webových stránkach a bude to v pohode!
Gorbunova
Podporujem predchádzajúceho autora. Tu sú dokonca lekárske webové stránky, odporúčajúce niekoľko odkazov (ako som to pochopila, každá pre rôzne krajiny a pár v angličtine?)
Madina
Áno Áno Áno! Práve som objednávala na oficiálnych stránkach, som z Ukrajiny. Schudla som o 11 kíl za mesiac. Pre mňa je to dosť a môj manžel je šťastný !!!
Zajka58
Ale prečo, prečo sa doháňať do takého stavu! Pre manžela? Tak ak ťa chlap nemiluje, nech si tučná alebo chudá - tak ťa nezačne mať rád! Dievčatá, majte radi sami seba a nepreháňajte to !!
Njusha
V skutočnosti je Lives Pectin skvelá vec! Prečítate si recenzie, koľkým ľuďom pomohla zbaviť sa obezity! Pokiaľ ju pubertiaci bezhlavo hltajú, tak to neznamená, že je tá potravina zlá! Už dávno užívam Lives Pectin a som veľmi spokojná. Príručky v Rusku čítajú iba vtedy, keď už je neskoro niečo naprávať!
Nastasia1982
Celý život som trpela nadváhou, moc dúfam, že to pomôže. Objednávam!
Sofia
Ahoj! Kúpila som si Lives Pectin. Už som ju začala užívať a 3 kg sú preč! Bláznite radosti!
Valja
Pred 2 týždňami mi môj priateľ poradil Lives Pectin. Varoval ma o dávkovaní. Začala som to brať! Výsledok je úplne super, nemôžem sa dočkať, čo sa stane po 4 týždňoch :-)))
inna.696
Zatiaľ som zhodila 9 kg a cítim sa skvele. Oveľa ľahšie sa pohybujem a kĺby sú menej namáhané. Úprimne, až do nedávnej doby, som neverila, že schudnem!
Sulami
A pomôže táto metóda schudnúť po pôrode?
Ebene
Ťažko uveriteľné ..., ale toľko ľudí hovorí, že to funguje, takže by to malo fungovať. Začnem zajtra!
Babatonja
Vyskúšala som veľa vecí, ktoré by mi mali pomôcť schudnúť, vrátane diét, ale s minimálnym úspechom. Niekedy som schudla na 2-3 kg. Ale vždy sa to vrátilo späť. Nejako nemôžem uveriť, že Lives Pectin tak pôsobí na organizmus.
Goga
Sprvu skús, a potom píš. Mne to pomohlo a mnoho ďalším ľuďom taky, ale to je tiež zrejmé, že všetkým nepomôže.
MysteryMe
Myslím, že to je zase nejaký podvod
redi13
Ahoj! Komentáre sú veľmi odlišné, takže nie som pre, a nie som proti, ale je to dobré? Ted som si objednala Lives Pectin a chcela by som sa čo najviac schudnúť. Mám veľkú nadváhu, ale nikto netuší, že príčinou mojej obezity, sú následky operácie štítnej žľazy pred 4 rokmi. Zaujímalo by ma, o koľko je možné schudnúť v mojom prípade - a ak bude účinkovať v mojej situácii? Navyše chcem začať plávať a pravidelne cvičiť. Uvidíme, ako sa káva vyrovná s mojimi problémami. Všetko najlepšie a veľa šťastia všetkým!
Karinka
Super, o 2 kg menej za týždeň!
Anja
Nie je to zlé, v priebehu prvých 4 dní som schudla o 1,5 kg. To je veľmi dobrý výsledok, vzhľadom k tomu, že v poslednej dobe veľa sedím a menej sa pohybujem.
olak88@inbox.com
Ahoj, vyskúšala som Lives Pectin a v priebehu minulého mesiaca som schudla len o 4kg
tčk75
Vďaka za informácie, dúfam, že vaša chuť k jedlu zmizne a všetko budete mať rovnaké, ako to majú ostatní
vika82
Prečítala som si vaše komentáre, a myslím si, že nemam čo stratiť, tak som si to objednala :)
MarinaSokolova
Beriem to už 3 týždne, zatiaľ som stratila len 2 kg .. ale neobjednávali som to tu. Možno, že je to falzifikát? :(.
Maša117
Tiež sa mi podarilo schudnúť! Veľa šťastia všetkým držím palce!
Panna
Je mi 22 rokov a mojím cieľom je schudnúť o 20 kg. Zo začiatku som neverila, že je to možné, ale experimentovala som. Používala som rad prostriedkov, spaľovače tukov a tak ďalej. Po niektorých som dostala pupienky na tvári. Potom som prečítala článok o Lives Pectin a som si ju objednala, v tej dobe som vážila 107 kg. Po 3 mesiacoch moja váha - 87 kg. Na základe mojich skúseností - vrelo odporúčam všetkým priateľom a rodine. Priznám sa, že je tento nápoj pre mňa zázrak!
fioletovo78
Ted som začala piť a jesť všetko, čo chcem, a zároveň som schudla o 9 kg. Verím, že Lives Pectin na chudnutie je to najlepšie, čo som kedy stretla, a najkrajšie na tom je, že nie je nutné ničiť sa v posilňovni, nemam na to ani chuť ani čas. Takéto riešenie pre ľudí, ako som ja, je jednoducho perfektné! Odporúčam! Tu sú moje výsledky:
Madama
Som 30-ročná žena, a som sa pokúšala schudnúť pomôcť prípravku Reduxine, ale bezvýsledne. Ihneď potom som získala kuru na chudnutie so Lives Pectin, a už v priebehu prvého mesiaca som schudla o 8 kg, navyše som cvičila, používala zdravú výživu ... Najlepšie na tom je, že sa nevyskytli žiadne vedľajšie účinky, ako je nepravidelný srdcový rytmus, a nespavosť. Predtým všetky prípravky na chudnutie spôsobovali títo problémy. A teraz Lives Pectin odporúčam všetkým svojim priateľom.
Mademara
Bohužiaľ nemôžem sa pochváliť dlhodobým výsledkom, pretože používam Lives Pectin len týždeň, možno neuveríte, ale počas prvých 7 dní som schudla o 3kg a zostáva len 18! To sa určite povedie! To by malo :)
Seraja31
Schudla som takmer o 6 kg! Je dobre, že je Lives Pectin legálna, pretože mám pocit kolosálnej energie a túžbu žiť, som úplne šťastná! :) TO JE NEUVERITEĽNÉ, SUPER!

Komentár:


Objednať Lives Pectin na chudnutie!